Helios Strategia

Helios Strategia

Helios Strategia to grupa firm partnerskich w której skład wchodzą Helios Strategia Polska Helios Strategia MMT Machines&Mechanisms Trading w Austrii i Helios Strategia LLC na Ukrainie.

Inspirujemy Polskie przedsiębiorstwa i pokazujemy jak wykorzystać czystą energię słoneczną przez cały rok. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą przemysłowych farm fotowoltaicznych. Realizujemy profesjonalne projekty budowlane o różnej skali i poziomie zaawansowania.

Naszą firmę tworzy kadra licząca ponad 120 ekspertów, konstruktorów, inżynierów budowlanych i wykonawców. Dzięki zdobytemu przez 11 lat doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe podejście. Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne i potrzebuje rozwiązań szytych na miarę. Dlatego szczegółowo badamy potrzeby i dobieramy odpowiednie technologie.

Firma Helios Strategia Polska od 12 lat zapewnia realizację i kompleksową obsługę inwestorów w obszarze farm solarnych. Zatrudniamy 120 instalatorów oraz posiadamy najnowsze zaplecze sprzętowe. W ramach modelu EPC wybudowaliśmy instalacje o łącznej mocy ponad 408MW.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce. Służymy doradztwem – przed rozpoczęciem inwestycji oceniamy wszystkie parametry techniczne dotyczące ukształtowania terenu, nasłonecznienia i warunków glebowych, tak by elektrownia przyniosła oczekiwany zwrot.

Element graficzny

Artykuły partnera