Patronat honorowy NFOŚiGW

Miło nam poinformować, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) zdecydował o udzieleniu patronatu honorowego kampanii „OZE? Każdy może!” 

(NFOŚiGW), który powstał w 1989 r. w okresie zmian ustrojowych Polski, jest głównym ogniwem polskiego systemu finansowania ochrony środowiska i gospodarki wodnej, dysponując największym potencjałem finansowym.  

(NFOŚiGW), jest ważnym narzędziem realizacji polityki ochrony środowiska w Polsce. Służą temu stabilne przychody, doświadczone kadry oraz wypracowane formy współpracy z beneficjentami. 

Patronat honorowy przyznawany jest przez (NFOŚiGW), jako wyróżnienie dla wydarzenia lub przedsięwzięcia z dziedziny ochrony środowiska i gospodarki wodnej, podkreślające jego prestiżowy charakter i znaczenie w procesie realizacji polityki ochrony środowiska. 

Narodowy Fundusz oferuje pożyczki, dotacje oraz inne formy dofinansowania projektów realizowanych m.in. przez samorządy, przedsiębiorstwa, podmioty publiczne, organizacje społeczne a także osoby fizyczne. W sektorze finansów publicznych NFOŚiGW jest również największym w Polsce partnerem międzynarodowych instytucji finansowych w obsłudze środków zagranicznych przeznaczonych na ochronę środowiska.

Śledź nasze social media

Zobacz również